Saturn Fitness - Klub Fitness Bielany

WARSZAWA BIELANY

KONTAKT SATURN FITNESS

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat Saturn Fitness oraz naszej oferty, zadzwoń do nas, napisz lub po prostu odwiedź nas. Czekamy na Ciebie.

NASZ ADRES ul. Arkuszowa 18
01-934 Warszawa
ZADZWOŃ DO NAS tel. 535 756 676
LUB NAPISZ mateusz.zymiera@saturn-fitness.pl
ZNAJDŹ NAS www.saturn-fitness.pl
facebook.com/saturn.fitness.bielany
SPOTKAJMY SIĘ poniedziałek - piątek 07.00 – 22.00
sobota 08.00 – 20.00
niedziela 09.00 – 18.00
ZOSTAW WIADOMOŚĆ


Wyślij

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ramach niniejszego formularza przez Saturn Michał Kobrzyński z siedzibą w Warszawie 03-554 przy ulicy Kuflewskiej 6 („Saturn Fitness”) w celach związanych z przekazywaniem przez Saturn Fitness informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Saturn Fitness produktów oraz usług. Zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania lub wyrażenia sprzeciwu co do zakresu ich przetwarzania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Przyjmuję również do wiadomości, iż wyrażenie przeze mnie niniejszej zgody oraz podanie moich danych osobowych jest dobrowolne.


Zgadzam się również a przekazywanie mi przez Saturn Fitness informacji handlowych drogą elektroniczną (m.in. pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem urządzeń telekomunikacyjnych) w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Przyjmuję również do wiadomości, iż wyrażenie przeze mnie niniejszego zgody jest dobrowolne.